Севілья: Ріко - Ескудеро (Крон-Делі, 83), Колодзейчак, Рамі, Маріано - Нзонзі, Крихов'як - Коноплянка (Рейес, 86), Банега, Вітол - Льоренте (Іммобіле, 68)

Валенсія: Райан - Гайя, Абденнур, Адерлан, Канселье - Перес (Фегулі, 63), Фуего, Данило, Пареха - Алькасер (Баккал, 79), Міна (Везу, 46)

Запасні: Жауме, Орбан, Де Поль, Рафа Світ

Попередження: Рамі, Маріано, Вітол - Канселье, Гайя, Абденнур, Фуего

Вилучення: Канселье, 35, Фуего, 78

Якщо подивитися на статистику цього поєдинку, то розташування цих команд в таблиці здається просто якоюсь безглуздою помилкою. Цікаво, що навіть незважаючи на сьогоднішню беззастережну перемогу Севільї, вони все ще відстають від Кажанів на один пункт.

Команда Нуну за весь матч не завдала жодного удару по воротах, не запрацювала жодного кутового, зате в її пасиві дві червоних і кілька жовтих карток. Для порівняння, господарі завдали по чужих воротах 15 ударів і за всю гру заробили 17 кутових. Дивним здається лише рахунок 1: 0, чи не так?

Підопічні Емері з перших хвилин не відпускали м'яч від своїх ніг, раз у раз контролюючи гру на чужій половині поля. Але, що примітно, будь-яких по-справжньому небезпечних моментів біля воріт Райана було не так вже й багато. У першому таймі, мабуть, з очевидних епізодів можна згадати лише момент, коли м'яч закинули в штрафну на Маріано, який в дотик віддав на Льоренте, а вже після торкання м'яча від Фернандо той полетів до дальньої штанги, де якимось чином Вітол не вдалося до круглого дотягнутися і вбити-таки м'яч у порожній кут.

Великий подарунок Севільї зробив Канселье, який на 35-й хвилині заробив друге попередження, в центрі жорстко ліктем ударив суперника в обличчя. Це видалення лише зміцнило атакуючі пориви господарів.

На початку другого тайму все переросло в логічний гол. Це Евер Банега віддав просто чудовий пас в штрафну на Ескудеро, а той, незважаючи на свою позицію захисника, відзначився вже у своєму першому матчі за новий клуб. Екс-гравець Хетафе підставив ногу під летить м'яч і ударом в дотик зробив рахунок 1: 0.

Команда Нуну продовжувала показувати на полі жалюгідна подоба футболу, що втілилося в другу червону. Незрозумілий підкат в центрі поля від Фуего арбітр справедливо розсудив як друга жовта.

Команди дограли матч спокійно, без будь-яких спроб опору від гостей. Чи надовго Нуну залишиться в команді, з огляду на таку безвольну гру? Питання, явно хвилюючий керівництво Валенсії, і швидше за все в найближчому майбутньому тренер покине свій пост, якщо нічого істотно не зміниться.

СТАТИСТИКА МАТЧУ:

Кращий гравець матчу

Метью Райан Хосе Гайя Аймен Абденнур Адерлан Сантос Жоау Канселье Енцо Перес Хаві Фуего Данило Барбооза Даніель Пареха Пако Алькасер Санті Міна Рубен Везу Софьян Фегулі Закарія Баккалі Я не дивився матч Мені нема кого виділити